O nas...

Ewa Ławniczak

Ewa Ławniczak

Jestem absolwentką Kosmetologii i Promocji Zdrowia. Od wielu lat prowadzę praktykę w zakresie kosmetologii. W moim życiu zawodowym pojawiły się dwie pasje, edukacja i praca ze studentami oraz podologia-specjalistyczna pielęgnacja stóp. Często łączę oba te zainteresowania pracując jako wykładowca Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu i Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Współpracuję z poradnią Stopy Cukrzycowej i prowadzę własny gabinet podologiczny. Moja praca i nauka podąża ku rozwojowi nowej specjalizacji jaką jest Podologia, czyli nauka o stopach. 
Praktyka moja polega na diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów pojawiających się na stopach u Małych i Dużych. 
Wykonuję badania związane z naciskiem stóp na podłoże, dobieram metody korygujące nieprawidłowy nacisk, pomagam uporać się z dotkliwą przypadłością jaką są wrastające paznokcie.
Prowadzę również szkolenia podologiczne dla kosmetyczek i kosmetologów z zakresu pedicure kosmetycznego i medycznego, badania podoskopem oraz doboru ortez jak i e-klamry. Uczę nowoczesnych, nieinwazyjnych metod rekonstrukcji płytki paznokciowej, korekty paznokcia wrośniętego i usuwania modzeli oraz likwidowania problemów rozpadlin pojawiających się na części podeszwowej stóp.

 

Monika Guźniczak

Jestem absolwentką Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Zawsze bardziej interesowały mnie przypadki medyczne niż kosmetyczne, dlatego zajęłam się problemami stóp. Staram się rozwijać moją pasję przez różne konferencje i szkolenia podologiczne. Moja praca zawodowa zaczyna się od zabiegów estetycznych takich jak rekonstrukcje paznokci czy pedicure kosmetyczny a kończy na zabiegach bardziej złożonych i inwazyjnych, na przykład leczenie wrastających paznokci czy opieka nad stopą cukrzycową. Od pewnego czasu także przekazuję swoją wiedzę i umiejętności na kursach w naszym gabinecie.

 

Agnieszka Nowicka

Jestem absolwentką Biologii ze specjalnością Antropologia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, oraz Kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i w tym kierunku poszerzam swoją wiedzę naukową. Moim marzeniem bylo zostać chirurgiem plastycznym, dzięki swojej profesji praca ze skalpalem towarzyszy mi każdego dnia. Lubię widzieć szybkie efekty swojej pracy, dlatego spełniam się wykonując zabiegi estetyczne typu manicure, pedicure, rekonstrukcja płytki paznokciowej. Jako specjalista w pielęgnacji stóp praca z wrastającymi paznokciami, modzelami, odciskami czy stopą cukrzycową jest moim priorytetem w niesieniu pomocy i ulgi w bólu moim pacjentom.

 

 

Współpraca

 

Przemysław Kubala
lek. med. Spec. ortopeda, medycyny sportu

tel.: 61 865-67-33

Studia: Akademia Medyczna w Poznaniu 1979 - 1985 Specjalizacje: ortopedia i traumatologia Io - 02.04.1990r. medycyna sportowa IIo - 20.11.1992r. Praca: Katedra Medycyny Sportu i Fizykoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – od października 1985r. – nadal 1986 – 1999 Wojewódzka Przychodnia Sportowo-Lekarska w Poznaniu 1996 – 1998 lekarz Polskiego Związku Koszykówki - kadra mężczyzn 1997 – 2002 lekarz Klubu Sportowego Amica Wronki od X.2001r. Konsultant Wojewódzki w Dziedzinie Medycyny Sportowej od III.2004r. Prezes Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej od VI.2009r. Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej

 

Newsy

Opinia o świdczonych usługach
Mam gorącą nadzieję, że są Państwo zadowoleni z naszych usług. Jeżeli jednak widzą Pańswo możliwość jeszcze lepszego dostosowania naszej ofert do Państwa oczekiwań proszę o informacje na adres email lub przez zakładkę kontakt.
Aktualne promocje
Wszystkich zainteresowanych naszymi aktualnymi promocjami oraz bieżącymi informacjami dot. świadczonych przez nas usług odsyłamy do naszej strony na facebooku (zakładka po lewej stronie). Mamy nadzieję, że znajdą tam Państwo coś dla siebie.

Kontakt


Pokaż Ewa Ławniczak. Specjalistyczna pielęgnacja stóp na większej mapie

tel. 692 386 885
email(1): gabinet@ewalawniczak.pl
email(2): ewalawniczak@gmail.com
gabinet czynny:
pon-piątek, od 9.00 do 19.00

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszych usług i produktów. Wykaz aktualnych promocji znajdziecie Państwo na naszym profilu na Facebook'u.