Pedicure Poznań

Każdy z nas chce mieć piękne i zadbane stopy, ale wielu nie wie, jak odpowiednio je pielęgnować. Z pomocą przychodzą specjaliści, którzy profesjonalnie zajmują się wyglądem oraz zdrowiem stóp. Gabinet podologiczny Ewa Ławniczak swoją pomoc realizuje w Poznaniu dla klientów z takimi problemami. Można u nas skorzystać z szerokiej gamy usług, które pozwalają pozbyć się wszelkich odcisków, zrogowaceń na skórze stóp oraz zadbać o ich wygląd, między innymi dzięki pedicure oraz innym zabiegom podologicznym. Warto sprawić sobie prezent i odświeżyć wygląd swoich stóp, by dobrze prezentowały się przez cały rok.

Pedicure Poznań - zabieg

Pedicure od doświadczonych specjalistów

Nasz gabinet podologiczny zatrudnia profesjonalistów, którzy od lat poszerzają swoją wiedzę na temat podologii oraz zajmują się wykonywaniem różnych zabiegów. Dbają oni o higienę i bezpieczeństwo swoich klientów, jak również o piękny wygląd ich stóp. Nasi podolodzy wykonują pedicure i zabiegi podologiczne w Poznaniu z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi, systematycznie sterylizowanych. W ten sposób nasi klienci mają gwarancję, że usługi realizowane są fachowo przez wyszkolone osoby.

Co obejmuje nasz pedicure?

  • Zabieg podologiczny – wersja podstawowa
  • Zabieg podologiczny – wersja specjalistyczna
  • Zabieg podologiczny – wersja specjalistyczna z odciążeniami
Zabieg pedicure

Oferujemy również

Podologia - szkolenia i usługi

W naszym gabinecie w Poznaniu mogą Państwo skorzystać zarówno z zabiegów pielęgnacji stóp, jak i wziąć udział w szkoleniu, które pozwoli nauczyć się samodzielnie je wykonywać. Jako specjaliści, zapewniamy naszym klientom dostęp do profesjonalnej obsługi oraz konsultacji. Ponadto, szkolimy kursantów przekazując im kompleksową wiedzę na temat narzędzi i technik przeprowadzania zabiegów oraz szczególny nacisk kładziemy na praktykę.

Usuwanie odcisków

Jedną z naszych flagowych usług jest usuwanie odcisków. Jeżeli mają Państwo ten problem, zapraszamy na konsultację do naszego gabinetu w Poznaniu. Odciski wyglądają nieestetycznie, ale przede wszystkim mogą sprawiać ból i utrudniać noszenie obuwia i poruszanie się. Aby zadbać o swój komfort, ale również piękny wygląd swoich stóp, zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które świadczą wykwalifikowane osoby.