Usuwanie odcisków i modzeli Poznań

Usuwanie odcisków i modzeli to jedna z głównych usług, jaką oferuje nasz gabinet podologiczny w Poznaniu. Jest to częsta dolegliwość stóp, która nie tylko nieestetycznie się prezentuje, ale może również powodować dyskomfort, a nawet ból. Nasi specjaliści, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, są w stanie sprawnie oraz kompleksowo pomóc wszystkim, którzy zmagają się z tym problemem. W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia podologiczne, które umożliwiają profesjonalne pozbycie się niechcianych odcisków.

Usuwanie odcisków - przed
Usuwanie odcisków - po

W jaki sposób rozpoznać odciski na ciele?

Odciski to zrogowaciałe obszary skóry, które powstają w wyniku tarcia lub ucisku, wywoływane np. przez źle dopasowane obuwie lub nietypowy wysiłek fizyczny. Bardziej podatne na tego typu dolegliwości są osoby z wadami stóp. Nie należy lekceważyć odcisków, ponieważ ich stan może się pogarszać do takiego stopnia, że będą one powodować dyskomfort w poruszaniu się lub nawet ból, który będzie to znacznie utrudniał. Odciski można rozpoznać obserwując u siebie wrażliwe na dotyk, zrogowaciałe obszary skóry lub zgrubienia, które wystają poza jej powierzchnię. Często przyjmują one żółtą barwę, a skóra jest włoskowata lub łuszczy się.

W jaki sposób przebiega zabieg

Usuwanie odcisków i modzeli to oferta naszego gabinetu podologicznego, którą realizujemy w Poznaniu. Zabieg zaczyna się od rozpoznania rodzaju odcisku, co pozwala zastosować odpowiednie narzędzia. Następnie z wykorzystaniem dłutka jest on usuwany, a całe miejsce wygładzane jest przy użyciu frezów i innych specjalistycznych sprzętów.

Informacje pomocnicze

Usuwanie odcisków i modzeli oferowane przez naszą firmę podzielone jest na 3 różne typy usług. Podstawowy zabieg podologiczny, zabieg specjalistyczny oraz zabieg specjalistyczny z odciążeniami. Zainteresowanych klientów zapraszamy do kontaktu z gabinetem podologicznym Ewa Ławniczak!