Szkolenia pedicure

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje między innymi szkolenia pedicure w Poznaniu. Dzięki nim można nauczyć się profesjonalnego wykonywania pedicure z wykorzystaniem frezarki oraz obsługi innych narzędzi podologicznych. Kurs obejmuje wiedzę teoretyczną i przede wszystkim praktykę, co umożliwia kompleksowe przygotowanie się do samodzielnego wykonywania zabiegów. Nasz gabinet podologiczny, który mieści się w Poznaniu, zatrudnia osoby z fachową wiedzą oraz umiejętnościami, które chętnie przekazują ją innym w przystępny sposób. Nasi pracownicy dbają o miłą atmosferę oraz są otwarci na wszelkie pytania, które mają pomóc lepiej przyswoić prezentowaną wiedzę dlatego zapraszamy do kontaktu!

Co obejmują nasze szkolenia?

  • Pedicure kosmetyczny – Jest to szkolenie jednodniowe, które obejmuje zarówno wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, jak za pomocą frezarki wykonywać profesjonalny, estetyczny i piękny pedicure. Uczestnicy otrzymują kompleksowe materiały dydaktyczne, które pozwolą im wracać do zdobytej wiedzy i ją utrwalać.

  • Pedicure medyczny – To szkolenie pozwala przygotować uczestnika do sprawnego oraz bezpiecznego dla pacjenta posługiwania się specjalistycznymi narzędziami podologicznymi. Kurs zawiera w sobie część teoretyczną oraz praktyczną, która pozwala kompleksowo przygotować się do przeprowadzania profesjonalnych zabiegów podologicznych.

  • Usuwanie hiperkeratoz – Nasz gabinet podologiczny z Poznania organizuje również indywidualne kursy usuwania hiperkeratoz. Zawierają one w sobie wiedzę teoretyczną oraz praktykę w stosowaniu narzędzi, pracy z pacjentem i przygotowaniu do zabiegu. Podczas szkoleń, uczestnicy mają do czynienia z profesjonalistami, którzy udzielą im rzeczowych rad.

  • Usuwanie hiperkeratoz i dobór odciążeń – To szkolenie obejmuje zarówno wiedzę z zakresu usuwania hiperkeratoz, jak i stosowania odciążeń filcowych i gąbkowych. Podczas części praktycznej uczestnicy mogą korzystać z wysokiej jakości profesjonalnych narzędzi kosmetycznych i podologicznych, by nauczyć się sprawnie i dokładnie z nich korzystać.

  • Rekonstrukcja płytki paznokciowej oraz pobieranie materiału mikologicznego – Szkolenie to pozwala nauczyć się rozpoznawać zmiany grzybicze na stopach i paznokciach, uczy profesjonalnej rekonstrukcji płytki paznokciowej oraz prawidłowego pobrania materiału mikologicznego. Kursanci mogą liczyć na wysokiej jakości pomoc osób wykwalifikowanych w tej dziedzinie i oferowane przez nich specjalistyczne rady.

Cennik szkoleń

  • Pedicure kosmetyczny – 1 dzień – 1200zł

  • Pedicure medyczny – 3 dni – 2800zł

  • Usuwanie hiperkeratoz – 1 dzień – 1300zł

  • Usuwanie hiperkeratoz i dobór odciążeń – 1 dzień – 1600zł

  • Rekonstrukcja płytki paznokciowej oraz pobieranie materiału mikologicznego – 1 dzień – 1300zł

Certyfikaty szkoleń

Nasze szkolenia pedicure, które przeprowadzamy w Poznaniu, prezentują wysoki poziom wiedzy teoretycznej oraz praktycznej przekazywanej uczestnikom. Po zakończonym szkoleniu kursanci otrzymują certyfikat, który jest weryfikacją ich umiejętności oraz przyswojonych informacji. Dyplom ukończenia wystawiany jest zazwyczaj w języku polskim, jednak na życzenie również w języku angielskim oraz niemieckim.